Jdi na obsah Jdi na menu
 


Dne 10.2.2007 jsme všichni vyrazili na MVP Brno, tentokrát jako diváci. Panička mě stejně v pátek večer vykoupala, prý abych mezi ostatníma nevypadal jako bezdomovec. Já ji ale při fénování utekl ze stolu a tak jsem šel spát mokrej. To byla ale hloupost, celou noc jsem se klepal zimou, tak mě panička schovávala k sobě pod peřinu. Ráno jsme nemuseli vstávat moc brzy, posuzování začalo až v devět a v kruhu američanů bylo nejdříve plno jiných plemen.

Obrazek

Jako první šel do kruhu Medžik, jeho konkurent se ohnal po rozhodčím, takže jej vyloučili. Medžik dostal V1, CAC. Bohužel zatím nevím jak dopadl při běhání o CACIBa, protože holky už byly dost protivný a my nezůstali až do konce. Držel jsem mu tlapky.

Obrazek

Daisynka se rozhodčímu bohužel moc nelíbila, dost jí to při běhání podkluzovalo a taky prochází velkou výměnou srsti. Její panička se rozhodla, že ji zatím dá pauzu a pak se uvidí. Já stejně ale tajně doufám, že přijede na letní Brno. Byl bych strašně rád.

Obrazek

Daisynka má úžasnou milou povahu a s každým se hned mazlí, holky u ní byly pořád.

Obrazek

Jazz šel do kruhu jako poslední a získal V2, res.CAC. Má skvělý posudek, jen při běhu rovinky od rozhodčího nemohl nasadit správnou stopu a běžel trochu divně, cestou zpět to již bylo dokonalé. Bohužel si toho rozhodčí všiml a napsal mu to do posudku, ale výsledek je určitě skvělý.

Obrazek

Panička nás vyfotila oba dva, tak jsme jim teda na chvíli zapózovali.

Obrazek

Samozřejmě, že jsme nebyli jen u kruhu američánků, tentokrát jako diváci jsme prolezli celou výstavu a vyfotili si i pár jiných pejsků. Nesmělo se zapomenout na jorkšíráčky, moje velké oblíbence. Panička mi nechce jednoho koupit na hraní. Já bych byl ale velice šťasten. No řekněte, není to úžasnej plyšáček?

Obrazek

Pak Simča spatřila jednoho naháčka, který se také přišel jen podívat, protože toto plemeno se vystavuje až v neděli. Museli jsme si ho vyfotit. Tohle, že by mělo běhat vedle mě? Doufám, že je to vážně nenapadne.

Obrazek

Pak jsme se vrátili ještě ke kruhu a tam si vyfotili vnučku mého otce. Moji páníčci z ní byli nadšení. Ale je vážně pěkná. Získala CAC a prý splnila podmínku na šampiona. Její panička nás opět pozvala na návštěvu podívat se na mého tátu. Budem si muset udělat někdy výlet.

Obrazek

Vypadá skoro jako já, co říkáte?

Obrazek

No a aby toho nebylo málo, tak panička obdivovala jednu krásnou zlatobílou fenečku, ale ta se vážně taky vyvedla.

Obrazek

Verča zase postála u kruhu afghánů. Prý si jednou jednoho pořídí.

Pro mě to byl super den, protože jsem nemusel šaškovat v tom kruhu. Panička mě nakoupila zase šampony od All Systems a holky se ulepily od cukrové vaty. Jsem zvědav, jestli zase někdy půjdu na výstavu jen jako divák nebo už zase půjde do tuhýho.